GelaCys

Hydrolyzát želatiny s L-cystinem a rutinem pro výživu a účinnou regeneraci kloubů, vlasů a nehtů vyživuje klouby a chrupavky a přispívá k jejich regeneraci zajišťuje dlouhodobou ochranu kloubů udržuje pleť zdravou a svěží podporuje růst vlasů a nehtů

Další informace:

Chrupavčitá tkáň je živý orgán, který se neustále obměňuje a jako každý živý orgán potřebuje správnou výživu, která by měla nezbytně obsahovat snadno stravitelné peptidové štěpy a aminokyseliny z přírodní želatiny. Samotný hydrolyzát želatiny umožňuje obnovu chrupavčité tkáně a zajišťuje lepší pohyblivost kloubů. K účinné regeneraci poškozené kloubní výstelky je však nezbytná přítomnost aminokyseliny L-cystinu, který v přírodní želatině prakticky chybí. GelaCys obsahuje kromě čistého hydrolyzátu želatiny dostatečné množství L-cystinu a navíc ještě flavonoid rutin, vitamin C a B6. Díky tomuto unikátnímu složení se zlepšuje prokrvení tkání, zvyšuje se pružnost cév a výrazně se omezuje destruktivní působení volných kyslíkových radikálů na kolagenní tkáň. GelaCys také napomáhá regeneraci pleti, podporuje růst a pevnost vlasů a odstraňuje lomivost nehtů.

GelaCys působí podpůrně při léčení degenerativního onemocnění pohybového aparátu a může výrazně zmírnit bolesti páteře, kyčelních, ramenních a kolenních kloubů. U sportovců snižuje riziko poškození kloubů při náročných sportovních výkonech. Základní kůra by neměla být kratší než 2 měsíce a je vhodné ji opakovat 2-3x do roka.

Cena je u nás 245,-

Momentálně není k dispozici.


Mo 

Kontakt

Medicavera s.r.o. Rehabilitace Boloňská 312
Praha 15
109 00
274 863 759 rehabilitace@medicavera.cz